ISSN 1339-4762

2percenta

Reklamný prúžok

Prihláste svoj film na festival Horyzonty

banercek_resizeLeto ešte len začalo, ale my už začíname byť myšlienkami v novembri a v prípravách na 5. ročník festivalu dobrodružných filmov Horyzonty. Trochu letnej práce však chceme naložiť aj na vaše plecia a vyzvať na prihlasovanie vašich filmových diel do súťaže amatérskych filmov. Určite ste cez zimu zažili a nakrútili čo to z „bieleho šialenstva“ alebo sa v lete chystáte na ďaleké a „tajomné cesty“.

Nezabudnite si preto do kufra alebo batoha pribaliť kameru a nakrútiť všetky svoje zážitky. Amatérske filmy sa každoročne tešia veľkému diváckemu ohlasu a preto aj návštevníci festivalu budú hodnotiť vaše diela. Film s najväčším počtom hlasov získa hodnotné a lákavé ceny. Naprázdno neobídu ani filmy, ktoré bude hodnotiť odborná porota.

Tento rok môžete filmy prihlásiť do týchto štyroch kategórii:

- horská príťažlivosť

- tajomné cesty

- biele šialenstvo

- magické hlbiny

Uzávierka súťaže ja do 20. septembra 2010 a na vaše diela sa tešíme na adrese:

Festival dobrodružných filmov HoryZonty

Mária Dutková

Radlinského 9

Trenčín 911 05

Prihlášky i podmienky súťaže nájdete na stránke www.horyzonty.sk

Predstavte svoje filmárske umenie na festivale

Aj tento rok vám ponúkame účasť vášho filmu na festivale dobrodružných filmov Horyzonty. V programe festivalu je okrem súťažných amatérskych filmov priestor aj na prehliadku nesúťažných profesionálych filmov. Ak máte film, o ktorom si myslíte, že by mohol patriť do tejto kategórie tak neváhajte a pošlite nám ho na adresu:

Festival dobrodružných filmov HoryZonty
Mária Dutková
Radlinského 9
Trenčín 911 05

Vaše filmy spolu s amatérskymi filmami budú tvoriť „gro“ festivalu a každoročne sa tešia veľkému diváckemu ohlasu. Odprezentované budú v rámci festivalu v dňoch 11.-13. novembra 2010.

x x x

Aj tento rok si môžete vychutnať dobrodružnú filmovú lahôdku v podaní jubilejného piateho ročníka festivalu Horyzonty. Budete môcť vzhliadnuť snímky s outdoorovou tematikou, zoznámiť sa so skvelými výkonmi viacerých zaujímavých hostí a zabaviť sa na sprievodných podujatiach. Ako napríklad pri súťaži výnašky sudu piva na tatranských krosnách, pri ľadovom sochárstve, kde si z kusa ľadu budete môcť vysekať svoju sochu alebo sa nechať previezť po trenčianskom námestí pravým psím záprahom.

Pozvanie na festival tento rok prijali Steve Lichtag – režisér, ktorý sa potápa so žralokmi, Piotr Pustelnik – horolezec, ktorý zdolal všetky osemtisícove himalájske vrcholy a Erik Baláž a Robert Rajchl so svojim filmom o výnimočnosti a záchrane Tichej doliny.

Do príprav festivalu chceme zapojiť aj vás prostredníctvom fotosúťaže a filmovej súťaže. Zaslané filmy a fotografie sa stanú súčasťou programu a budú opäť bojovať o priazeň divákov i poroty, ako aj o hodnotné ceny.

Nezabudli sme ani na workshop, fotovýstavy a nejaké to prekvapenie.

Festival dobrodružných filmov Horyzonty 2010 sa uskutoční už tradične v priestoroch Posadkového domu v Trenčíne.

Všetky ostatné informácie sa dozviete na www.horyzonty.sk

Share/Save/Bookmark
matures and boys sex