ISSN 1339-4762

2percenta

Reklamný prúžok

Vyhlásenie Warner Bros. Pictures

Štúdio Warner Bros. Pictures sa rozhodlo premietať film "Harry Potter a Dary smrti I" v klasických kinách aj IMAX-och len v 2D. Toto rozhodnutie padlo z dôvodu, že 3D konverzia je časovo náročná a do stanoveného dátumu premiéry by sa nestihla dokončiť. Napriek maximálnej snahe všetkých zúčastnených sa nám nepodarilo film celkom konvertovať a dosiahnuť najvyšší štandard kvality. Nechceme sklamať fanúšikov, ktorí sa vyvrcholenia tejto napínavej cesty nevedia dočkať, a preto sa premiéra filmu bude konať 18. novembra 2010, podľa pôvodného plánu. Spolu s filmovými tvorcami veríme, že takto si diváci majstrovský zážitok z "Harryho Pottera" vychutnajú najlepšie.

Producent David Heyman hovorí, "Už 10 rokov pracujeme s Alanom Hornom a jeho štúdiom. Ich prioritou bolo pri adaptovaní na plátno vždy zachovať integritu kníh Jo Rowlingovej. Tento štandard sa odráža aj v našom rozhodnutí."
Režisér David Yates dodáva, "Toto rozhodnutie, s ktorým absolútne súhlasím zdôrazňuje skutočnosť, že pre Warner Bros bola kvalita vždy na prvom mieste."

Podľa plánu 14. júla 2011 uvedieme v klasických aj IMAX kinách poslednú časť filmovej série, "Harry Potter a Dary smrti II," v 2D aj 3D formátoch.

Share/Save/Bookmark
matures and boys sex