ISSN 1339-4762

2percenta

Reklamný prúžok

MAFF 2010 – Music and Film Festival

MusicV dňoch od 23. – 26. septembra 2010 sa v kinách Palace Cinemas Eurovea, Mladosť a Dom kultúry Zrkadlový háj uskutoční prvý ročník festivalu hudobných filmov MAFF 2010 – Music and Film Festival. Ako napovedá už jeho názov – film spája dva svety - hudobný a filmový. A tak v jeho programe nájdete nielen filmové predstavenia, ale aj živé koncerty úzko spojené s premietanými snímkami i dobovú Tančiareň v podaní Bratislava Hot Serenaders s projekciou nemých filmov.

V piatok 24.9. bude od 20:00 hod. v hoteli Carlton pre vás otvorená festivalová Tančiareň, ktorú organizujeme v spolupráci s Bratislava Hot Serenaders pod taktovkou Juraja Bartoša. Jedinečná príležitosť zatancovať si na známe melódie, ktoré dobili svet Swingu a Hot Jazzu!
Účinkujú: Bratislava Hot Serenaders pod vedením Juraja Bartoša so svojim dámskym vokálnym triom Serenaders Sisters a sólovými spevákmi.

V sobotu 25.9. sa v Dome kultúry Zrkadlový háj o 19:30 hod. uskutoční projekcia dokumentu Petra Krištúfka Momentky o Dežovi Ursinym, po ktorej bude nasledovať koncert skupiny Teatro Fatal. Teatro Fatal je súčasný moderný minimalistický quintet oscilujúci na pomedzí klasickej hudby, ethnic music, avantgardy, popu a roku. Jeho členmi sú - Jakub Ursiny (klavír/spev), Ivo Jankovič (kontrabas), Jana Butorová (husle/spev), Martin Štefík (husle), Peter Vavro ( gitara

A v posledný deň festivalu, v nedeľu 26.9. na vás v Dome kultúry Zrkadlový háj o 19:30 hod. čaká premiéra stredometrážneho dokumentu Petra Kováčika Slnko stúpa o skupine Longital, po ktorej bude nasledovať jej koncert. Longital sú dvaja zvukoví cestovatelia: Shina (spev, basgitara), Daniel Salontay (spev, gitara, slák) a virtuálny elektronický spoluhráč Xi-Di-Nim (laptop, Lemur Jazz Mutant, zvuky prostredia, loopy, sample). Longital hrajú „heart beat“ - hudbu zo srdca, ktorá upokojuje myseľ a hýbe telom. Texty v slovenčine prinášajú poetiku z miesta, v ktorom ju opustil Dežo Ursiny

Festival je určený širokej verejnosti. Viac informácií a podrobný program nájdete na www.maff.sk.Vstupenky na jednotlivé predstavenia a koncerty si môžete zakúpiť v sieti Ticketportal a v kinách Mladosť, DK Zrkadlový háj a v Palace Cinemas Eurovea.

Share/Save/Bookmark
matures and boys sex