ISSN 1339-4762

2percenta

Reklamný prúžok

Blu-ray a DVD Avatar

Avatar_DVD_3D_resizeSpoločnosť Twentieth Century Fox Home Entertainment dáva na známosť, že zatiaľ posledný film režiséra Jamesa Camerona AVATAR vyjde na Blu-ray a DVD 21. apríla 2010, čo je termín zhodný s dátumom 40. výročia Dňa Zeme. Blu-ray a DVD AVATAR prináša spoločnosť Bontonfilm. Blu-ray u nás vyjde 24.apríla a DVD sa objaví 3. mája 2010.

Vďaka Blu-ray disku AVATAR si aj tí najnáročnejší diváci budú môcť v domácom prostredí vychutnať filmový zážitok v tej najvyššej kvalite a rozlíšení. Túto skutočnosť oceníme zvlášť pri takej výpravnej snímke, ako je AVATAR, kde režisér Cameron unáša diváka do ohromujúceho sveta ďaleko za hranicami našej predstavivosti.

Od svojho celosvetového štartu v kinách v decembri minulého roka AVATAR neotrasiteľne pokračuje v písaní dejín kinematografie. Držiteľ ocenení Zlatý Glóbus a Osca si na svoje konto pripísal najvyššie tržby všetkých čias s viac ako 2,6 miliardami dolárov v pokladniach kín na celom svete a s 1,9 miliardou dolárov z medzinárodných trhov. Na Slovensku AVATAR do dnešného dňa zarobil viac než 2.131.892 eur, prilákal do kín viac než 354.291 divákov a od premiéry 17.12.2009 až do 3.3. 2010 sa držal na prvej priečke v rebríčku návštevnosti.

Príbeh napísal režisér Cameron a produkoval ho spolu so svojím dlhoročným spolupracovníkom Jonom Landauom. Hlavných postáv sa zhostili také hviezdy ako Sam Worthington, Zoë Saldaña a Sigourney Weaver, či Stephen Lang, Michelle Rodriguez, Giovanni Ribisi a Joel David Moore.

Viac info o Blu-ray a DVD si už čoskoro nájdete na www.bontonfilm.sk
Share/Save/Bookmark
matures and boys sex