ISSN 1339-4762

2percenta

Reklamný prúžok

Padla prvá klapka Cuky Luky filmu

CukyLucy5 1 resizeDvojica známa z televíznych obrazoviek prichádza na filmové plátna s príbehom začiatku ich priateľstva - na život a na smrť. Celovečerný film, Cuky a Luky, začal s nakrúcaním.

Príhody preafektovaných slečiniek túžiacej po kráse, obdive a sláve, ktoré v televízií stvárňujú herečky Petra Polnišová a Zuzana Šebová, u divákov už dávnejšie zľudoveli. Ich maniere napodobňujú azda už aj tí, na ktorých NováCaL resizebola paródia mierená. A práve televízny úspech Cuky a Luky sa na strieborné plátna teraz snaží preniesť filmový štáb.
S nakrúcaním prvých scén sa začalo uplynulý týždeň v areáli kúpaliska Zelená Žaba v Trenčianskych Tepliciach a malo by skončiť v polovici novembra. Diváci si budú môcť film vychutnať v kinách už na jar 2017. Jedným z hlavných hrdinov prvých filmovacích  dní je aj tzv. Lukyno ružové bávatko, autíčko, ktoré sa jednoznačne hodí k perám hlavných predstaviteliek. Už na začiatku nakrúcania museli hlavné protagonistky podstúpiť náročné filmovacie scény, ako kúpanie v lodičkách v bazéne, či beh lesom zabalená v potravinovej fólii.  

CukyLuky6 resizeZa celovečerným filmom stojí producent, ktorý s postavami žije od začiatku, Dano Dangl. Ten sľubuje, že film Cuky Luky divákov prekvapí. Od toho, ako dvojicu poznajú z televízie, má byť totiž podstatne odlišný. „Nepôjde o súbor skečov, na aké ste boli zvyknutí, ale o riadny celovečerný film,“ vysvetľuje Dangl. Film si podľa neho požičiava postavičky z televízie a chce ich ukázať v úplne novom šate. Jeho dej má odhaliť divákom pozadie vzniku CukyLucy5 4 resizepriateľstva Cuky a Luky. Ambície filmárov potvrdzuje aj výber tvorivého tímu. Na režisérsku stoličku sa posadil český režisér Karel Janák, ktorého preslávili najmä filmy Snowboarďáci a Rafťáci. Kameru má na starosti kameraman Tomáš Juríček, ktorý sa o ňu postaral aj pri slovenskom kinohite Kandidát. „Myslím si, že na Slovensku dlhodobo chýbajú komédie a cítiť, že je po nich veľký dopyt. Preto sme sa rozhodli využiť potenciál Cuky Luky a z tohto fenoménu vytvoriť celovečerný film.“ uzatvára Dangl.

Share/Save/Bookmark
matures and boys sex